Robot Elektrikli Süpürge Üreticisi

İştirak fabrikaları Shenzhen ve Xiamen’da bulunan LILIN International Group Limited, büyük ölçekli profesyonel bir üreticidir ve robot elektrikli süpürgeler konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir Ar-Ge merkezine sahiptir. Güçlü bir teknik grup... daha

Liectroux 2D Harita Navigasyon ve Bellek Robot Süpürge 11 S

LIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent RobotLIECTROUX 11S Big Capacity Long Time Lasting 2 Hours Working Time Double Roller Brushlow Noise Smart Intelligent Robot

Ürün adı: 2D Harita Navigasyon ve Bellek Robot Süpürge 11 S


Beyaz renk

 

Özel Özellikler:

 

1. Robot etrafındaki tüm ortamı algılayabilir ve daha sonra bir odadan diğerine planla temizlik yapması için haritayı CPU içinde oluşturabilir.

 

2. Robot, nerede bir kez temizlik yapıldığını ve bu nedenle bir defalık tarama kapsamının% 98'den fazla olmadığını nerede bittiğini bilmek için hafızalıdır. Temizleme yolu tekrarlama oranı yaklaşık% 1'dir.

 

Ses hatırlatma ile 3. İnsanlaşmış tasarım. Robot, şarj ederken, temizlik yapmaya başladığında, çöp kutusu veya aksaklıkla dolu olarak size hatırlatır.

 

4. Yüksek verimli temizlik: emiş gücü oldukça güçlüdür. Birincil ve HEPA filtrelerin kombinasyonu ikincil hava kirliliğini önler. Su haznesi ıslak paspaslamaya yardımcı olur. Ayrıca, emiş gücü ayarlanabilir, böylece daha sessiz bir mod seçebiliriz.

 

5.WiFi uygulama kontrolü, WiFi bağlantısı hızlı. Robot vakumunuzu istediğiniz zaman, dünyanın herhangi bir yerinde, internet olduğu sürece geri çağırmaya başlayın.

 

6.Electric kumanda hava pompası su deposu. Yüksek, orta, düşük üç seviyeli su çıkış hacmi App ile kontrol edilebilir.

 

7.Dustbin ve su deposu değiştirilebilir.

 

8. otomatik şarj Multifuction, zamanlama temizleme, uzaktan kumanda, anti-düşme vb

 

 

Açıklamaları:

 

1. Akıllı Bellek: Düşük temizleme eksik oranı ve yüksek kapsama oranı.

 

2. Farklı ortam zeminlerini algılamak ve yönünü 10ms içinde ayarlamak için akıllı

 

3. Farklı katlara uygulayın: 1 cm yüksekliğinde düşük / sert halı, parke, ev, otel odası ve ofis için seramik karolar.

 

4. Siyah ve beyaz ön tekerleğin bükülmez geçirmez tasarımı tellerin dolanmasını önler.

 

5. Düşmeyi önlemek için merdivenleri tespit etmek için düşmeyi önleme sistemi.

 

6. Bir kerelik temizlik 170-220 metrekare büyüklüğündeki bir evi bitirmek için 100-120 dakika sürer.

 

7. Düşük bir ses çıkarmak için ayarlanabilir emiş gücü.

 

 

Özellikler:

 

Malzeme: ABS,

 

Gerilim: 14,8 V,

 

Güç: 28W,

 

Çalışma sıcaklığı: -10 ℃ -45 ℃,

 

Giriş gerilimi / akımı: 24V / 0.6A,

 

Boyut: D32 * H7.8cm,

 

Birim Ağırlık: 2.8kg,

 

Batarya: 2600mAh Li-İyon Batarya.

 

Çöp Kovası Kapasitesi: 600ML

Su Deposu Kapasitesi: 350ML

 

 

Kutuda ne var?

 

Ana Gövde X1

 

Şarj İstasyonu X1

 

Uzaktan Kumanda X1 (Piller dahil değildir)

 

AC Adaptörü X1

 

Su Deposu X1, Rag Stent X1, Ekstra Bez x1

 

Temizleme Fırçası X1

 

Ekstra Yan Fırça X2

 

Ekstra HEPA Filtre X1

 

Kullanım kılavuzu x1