Robot Elektrikli Süpürge Üreticisi

İştirak fabrikaları Shenzhen ve Xiamen’da bulunan LILIN International Group Limited, büyük ölçekli profesyonel bir üreticidir ve robot elektrikli süpürgeler konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir Ar-Ge merkezine sahiptir. Güçlü bir teknik grup... daha

LIECTROUX Akülü Çift Spin Elektrikli Paspas & Su Püskürtücü ve Balmumu Sprey Fonksiyonları ile Waxer, Kablosuz Paspas ve Ağda Robot F528A

F528A_01.jpgF528A_02.jpgF528A_03.jpgF528A_04.jpgF528A_05.jpgF528A_06.jpgF528A_07.jpgF528A_08.jpgF528A_09.jpgF528A_10.jpgF528A_11.jpgF528A_12.jpgF528A_13.jpgF528A_14.jpg

Ürün adı: liectroux f528a akülü çift spin elektrik paspas ve balmumu su spreyi ve balmumu sprey fonksiyonları, kablosuz paspas ve balmumu robot


Ürün no .: F528A


Renk: beyaz


Not:


Bu ürün, zemin üzerindeki stüdyo lekesini silmek ve temizlemek için özeldir, vakumlama fonksiyonu yoktur. Kürk ve saç emmek için, bir robot vakumlama temizleyici kullanmak daha iyidir.


Açıklama:

Bu, evinizi temizlemek ve sterilize etmek, zemini etkilemeden derin temizliği ispatlamak için yapılmış fonksiyonlara sahip temiz ve sterilize edici bir temizleyicidir. Ahşap, kiremit, mermer vb. Gibi çeşitli yüzeyler için uygundur.

İşi sıfır çaba ile bitirin! Mikrofiber pedler ile, bu temizleme yardımını gevşetecek, kaldıracak ve kiri kilitleyecektir. Tabanınızı temizleyin ve cilalayın, bakterileri öldürerek öldürerek su haznesine dezenfekte edin.

Maksimum rahatlık ve çok yönlülük için uzatılabilir metal boru.


Ana özellikleri:


Çok Amaçlı Paspas ve Temizlemek ve Sanitize Etmek için Balmumu (Yüzde 100 Hijyen):

Bu temizleyici çok çeşitli sert zemin yüzeyleridir. Tüm farklı zemin yüzeylerinize uygun komple temizlik için kullanılabilir. 2600mAh güç pili dahil, çevre dostu olmanın yanı sıra uzun bir özerklik garanti eder. Evinizi aynı ürünle paspaslayıp balmumu, çaba harcamadan, dağınıklık yapmayın, hijyen kurallarına evet deyin.


Çift Dönerli Yüksek Hızlı Diskler:


Yüksek hızda dönen çift temizleme diskleri ile donatılmış olup, daha yüksek temizleme gücü sağlar (220-250 rpm, 6-9 metrekare / dakika).

Yenilikçi tasarımı, paspas ve parlatılarak lekesiz zeminler yapmak için 2 farklı unsuru birleştiriyor. Düğmeye basın ve zeminlerinizi parlak ve temiz görünmesini sağlayın.

 

Büyük, Kolay doldurulabilen Su Deposu, Tek Anahtarlı Püskürtme Kontrolü:

Evinizi bir kez daha doldurmak için yeterince uzun, uzun çalışma süresi sağlayan büyük, dahili 220ml su deposu. Su püskürtme nozulu, basit, anında kullanım ve aşırı rahatlık için kullanılır. Tek tuşla etkinleştirmek, tek anahtarla temizlemek.


Uzatılabilir Teleskopik Tüp Kolu:


Sadece düğmelere basın ve ihtiyaç duyduğunuz işlevleri etkinleştirin. Teleskopik ayarlanabilir metal borularla sağlanır. Yüksek teknoloji ürünü, ergonomik sap tasarımı, sıkı ve yumuşak tutuş ile ürünü kolay ve fiziksel zorlanma olmadan kullanmanızı sağlar.


İyi Malzeme, Yenilikçi Teknoloji, Baskıya Direnç:


Yüksek kaliteli, dayanıklı malzeme, değiştirilebilir ve yıkanabilir temizlik (paspas ve mum) pedleri ile birlikte gelir. Çabaları azaltmak, zamandan, enerjiden ve paradan tasarruf etmek için üretildi.


İnsancıl Tasarım, Kendiliğinden Kilitli ve Otomatik Olarak Kapanma:


Bu durduğunda, otomatik olarak duvara doğru dönecektir.

 


Özellikler:

Anma gerilimi: 16.8v

Anma Gücü: 60W

Gürültü Seviyesi: 60dB'den az

Pil Kapasitesi (Lityum-iyon): 2600mAh

Şarj süresi: 2.5h

Çalışma Süresi:> 35min (Kuru Temizleme); > 20min (Islak Paspas)

Su deposu: 220ml

 


Marka: LIECTROUX


Paket ağırlığı: 4,2 kg

Paket büyüklüğü (U x G x Y): 55,8 x 32,5 x 12,5 cm


Paket İçeriği: 1 x Ana Ünite, 2 x Ağda Bezi, 2 x Mop Bezi, 1 x Güç Adaptörü, 1 x Üst Sap, 1 x Metal teleskopik boru, 1 x Ölçüm Kupası, 1 x Kullanım Kılavuzu