Robot Elektrikli Süpürge Üreticisi

İştirak fabrikaları Shenzhen ve Xiamen’da bulunan LILIN International Group Limited, büyük ölçekli profesyonel bir üreticidir ve robot elektrikli süpürgeler konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir Ar-Ge merkezine sahiptir. Güçlü bir teknik grup... daha

LIECTROUX Robot Süpürge, 4000Pa Emme, 2D Harita Navigasyon, Hafızalı, WiFi Uygulaması, Elektrikli Su Deposu, Fırçasız Motor C30B

LIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless MotorLIECTROUX Robot Vacuum Cleaner C30B, 3000Pa Suction,2D Map Navigation,with Memory,WiFi App,Electric Water Tank,Brushless Motor

Ürün adı: 2D Harita Navigasyon ve Bellek Robot Süpürge C30B

 

Özel Özellikler:

 

1. Robot etrafındaki tüm ortamı algılayabilir ve daha sonra bir odadan diğerine planla temizlik yapmak için haritayı CPU içinde oluşturabilir.


2. Robot, nerede bir kez temizlik yapıldığını ve bu nedenle bir defalık tarama kapsamının% 98'den fazla olmadığını nerede bittiğini bilmek için hafızalıdır. Temizleme yolu tekrarlama oranı yaklaşık% 1'dir.


Ses hatırlatma ile 3. İnsanlaşmış tasarım. Robot, şarj ederken, temizlik yapmaya başladığında, çöp kutusu veya aksaklık vb.


4. Yüksek verimli temizlik: emiş gücü oldukça güçlüdür. HEPA filtre ile birleştirilen birincil filtre tasarımı, ikincil hava kirliliğini önler. Ayrıca, emiş gücü ayarlanabilir, böylece daha sessiz bir mod seçebiliriz.


5. WiFi uygulaması kontrolü, WiFi bağlantısı son derece hızlı, uygulama robotun gerçek zamanlı çalışma rotasını gösterebilir.


6. Elektrikli kumanda su deposu, su sızıntısını bile sağlar. Robot çalışmayı bırakırsa su sızması otomatik olarak durur. 350ml'lik devasa su hacmi 100 dakikaya kadar sürekli ıslak paspaslama sağlar.


7. Değiştirilebilir çöp kutusunun ve su deposunun tasarımı robotun daha etkin çalışmasını ve daha iyice temizlenmesini sağlar.


8. Modüler tasarım, son kullanıcıların robotları kendi başlarına korumaları için uygundur.


9. Tamamen kapalı gövde tasarımı, tozun ana karta girememesini sağlayarak, ana kartın paslanmasını önler.

 

Açıklamaları:

 

1. Akıllı Bellek: Son derece düşük temizleme kayıp oranı ve yüksek kapsama oranı.


2. Farklı ortam zeminlerini algılamak ve yönünü 10ms içinde ayarlamak için akıllı


3. Farklı katlara uygulayın: 1 cm yüksekliğinde düşük / sert halı, parke, ev, otel odası ve ofis için seramik karolar.


4. Merkezi merdanenin bükülme önleyici tasarımı, tellerin dolanmasını önler.


5. Düşmeyi önlemek için merdivenleri tespit etmek için düşmeyi önleme sistemi.


6. Bir kerelik temizlik 170-220 metrekare büyüklüğündeki bir evi bitirmek için 100 dakika sürer.


7. Daha düşük ses çıkarmak için ayarlanabilir emiş gücü.

 

Özellikler:

 

Malzeme: ABS

Gerilim: 14,4V

Güç: 28W

Çalışma sıcaklığı: -10 ℃ -45 ℃

Giriş gerilimi / akımı: 19V / 0.6A

Boyut: D330 * H74MM

Net ağırlık: 2.7kg

Batarya: 2500mAh Li-İyon Batarya

Çöp kutusu kapasitesi: 0.6L

Su haznesi kapasitesi: 0.35L

 

Kutuda ne var?

 

Ana gövde X1

Şarj istasyonu X1

Uzaktan kumanda X1 (Piller dahil değildir)

AC adaptörü X1

Toz haznesi X1, Elektrikli su deposu X1

Temizleme fırçası X1

Ekstra yan Fırça X2

Ekstra HEPA filtresi X1

Ekstra paspas X1

Kullanım kılavuzu X1