Robot Elektrikli Süpürge Üreticisi

İştirak fabrikaları Shenzhen ve Xiamen’da bulunan LILIN International Group Limited, büyük ölçekli profesyonel bir üreticidir ve robot elektrikli süpürgeler konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir Ar-Ge merkezine sahiptir. Güçlü bir teknik grup... daha

otomatik elektrikli süpürge LL-277 ( 699 )

Ürün adı: otomatik elektrikli süpürge

Madde No.: LL-277(699)

Renk: beyaz

 

Özellikler:

 

 1. Akıllı Emiş Ayarı

Bu ürün, emiş gücünü farklı zemin ortamları ile karşılaştığında otomatik olarak ayarlayabilir. (daha kirli bir alan algıladığında robot yoğun bir şekilde dönerek hareket edecektir.) 

Temizliği sadece daha verimli getirmez, ama aynı zamanda da daha fazla güç tasarrufuna yardımcı olur.

 

2.  Dolaşıklık karşıtı teknoloji 

Geliştirilen dolaşıklık karşıtı teknoloji, robotun kartlara, halı kenarlarına ve püsküllerine takılmasını önler. 2CM yükseklikteki kablonun üzerinden düzgün bir şekilde atlayabilir. 45 derecelik eğime tırmanabilen tırmanma becerisi vardır.  

 

3.  Yerleşik programlama ya da Zamanlama temiz ayar fonksiyonu

Siz çalışırken ya da iş gezisindeyken evinizi otomatik olarak temizleyebilsin diye temizlik gününde ya da haftanın bazı günlerinde ya da her gününde herhangi bir zamana önceden ayarlayın. 

Ayrıca temizlik süresini de ayarlayabilirsiniz. Temizlik süresini de 1 dakikadan 24 saate kadar ayarlayabilirsiniz.

Ancak, zaman ayarı sırasında ve bu fonksiyonu çalıştırmak için robotun çalıştırılmasında şayet robot el ile kapatılırsa, temizlik süresinin uzunluğunu ayarlama fonksiyonu iptal olacaktır.

Örneğin, bu fonksiyon kapsamında, şayet robotun çalışmasını iki buçuk saate ayarlarsanız ve 1 saat çalıştıktan sonra robotun gücü düşer ve kendi kendini şarj etmeye dönerse ve tam olarak şar olursa, iki buçuk saatlik çalışmayı bitirinceye kadar otomatik olarak çalışmaya devam edecektir.

 

4.  Kir Algılama Fonksiyonu

Kir Algılama Fonksiyonu vardır. Robotun çalışması sırasında, çok fazla kir ve kırıntı olan bir yere gelirse, robot bu alan için yoğunluğunu arttırır ve temizlik süresini uzatır.

 

5. LCD gösterge ve görüntü talimatı

Çeşitli anormal koşulları tanımlayabilmektedir ve temizlik işlemi sırasında düşük güç / yan fırçaların temizlenmesinin gerekmesi./ çöp kovası yerleştirilmiş olmaması /dönen fırça, kayan fırça ya da tekerlekte bir sorunun oluşması gibi bir sorun olduğunda buna bağlı olarak gösterge titreyerek yanıp söner ve bu durum doğrudan LCD göstergesi yoluyla gösterilir. 

 

6.  Temizlik için çoklu modlar

En mükemmel temizlik verimliliği elde etmek için farklı temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kişiselleştirilmiş temizleme modu. Otomatik temizleme modu: maksimum temizlik kapsama; Nokta temizlik modu: kısmi temizlik, duvarlar boyunca veya mobilya etrafından temizlik.

 

7.  Düşük gürültü: yaklaşık 55dB

Piyasadaki benzer robotlar ile karşılaştırıldığında, en düşük gürültü ile çalışanıdır, böylece temizlik olurken işinize ya da çalışmalarınıza odaklanabilirsiniz.

 

8.  Esnek yan fırça

Robotun kenarları ve köşeleri temizlide daha verimli olmasını sağlamak için yan fırçanın çalışmasını kontrol etmek üzere tek motor.

 

9.  Koku ile sterilizasyon için UV lamba.

Sterilizasyon için temizleme işlemi sırasında UV lamba açın, koku işlevini de seçebilirsiniz.

 

10.  Paspas İşlevi

Paspas bölümü, esas olarak yerleri temizlemeyi gerçekleştirmek için Robota bitişik bir şekilde birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır.

 

11. Büyük Kapasiteli Çöp Kovası (teorik kapasite 1L, fiili kapasite 0.7L’dir)

Büyük kapasiteli çöp kovası: Daha fazla kıl ve kırıntı çeker ve çıkarması daha kolaydır. Filtre işlevleri ikincil kirliliği etkin bir şekilde önleyebilir ve elleri kirletmez.

 

12.  Ekran, Şarj Durumunu gösterir

Şarj işlemi sırasında, ekran şarj durumunu gösterir. Yeşil ışık yanıp sönüyorsa şarj olduğu anlamına gelir. Devamlı yeşil ışık, şarjın tamamlandığını gösterir. Şarj tamamlandıktan sonra, düşük akım giriş durumuna çevrilir, bu yüzdenfazla şarj olması konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

 

13.  Sanal Duvar

Sanal duvar bir aksesuardır. Temizleyicinin gereksiz yerlere girmesini önlemek için engellenen bir alan oluşturmak üzere bazı özel IR sinyalleri gönderir. Bu işlev bir duvar gibi hareket ettiği için "sanal duvar" olarak adlandırılır.

 

14.  Kendi kendini şarj fonksiyonu

"Yerleştirme" modunda olduğunda, işten sonra şarj yerleştirme istasyonu arar ve bekleme durumu girer. Temizleme işlemi sırasında, pil seviyesi % 15’ten düşük olduğunda robot yeniden şarj olmak için şarj yerleştirme istasyonunu aramaya başlar. Robot çalışma programını hatırlar ve şarj sonrasında temizliğe devam eder. 

 

15.  Çöp kovası için atılabilen poşet

Pakette çöp kovası için aytılabilen10 ad poşet bulunmaktadır.

 

Ürün özellikleri:

güç kaynağı: Giriş AC 100--240V 50/60 Hz

Çıkış DC: 22V, 1A

Birim ortalama güç: 35Watt

Pil voltajı: 14.4 V, 2500 MAH

Şarj olma süresi: 4-6 Saat;

Çalışma süresi: 60--90 dakika

 

Ana aksesuarlar:

Ana Temizleme ünitesi *1

Sanal duvar *1

Adaptör *1

Şarj cihazı temeli*1

Yan fırça *2

Fırça temizleme aleti * 1

Uzaktan kumanda *1

Toz alma kâğıdı*6

Atılabilen poşet *10

Kullanıcı el kitabı *1

Sertifika: CE, RoHs 

-1_01.jpg-1_02.jpg-1_03.jpg-1_04.jpg-1_05.jpg-1_06.jpg-1_07.jpg-1_08.jpg-1_10.jpg-1_09.jpg

-1_11.jpg

 

 

 otomatik elektrikli süpürge