Robot Elektrikli Süpürge Üreticisi

İştirak fabrikaları Shenzhen ve Xiamen’da bulunan LILIN International Group Limited, büyük ölçekli profesyonel bir üreticidir ve robot elektrikli süpürgeler konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir Ar-Ge merkezine sahiptir. Güçlü bir teknik grup... daha

WIFI APP Kontrollü ve Gyro Navigasyon Robotu Süpürgesi X5S

 

Özellikler:

X5S, iki ayrı toz hazneli, biri vakumlama, diğeri yerleşik su deposu, 300 ml kapasiteli en büyük dahili su deposuna sahip üst uçlu bir robot elektrik süpürgesidir.
Ayrıca jiroskop, üst uç kızılötesi sensörler ve ivme transdüserleri grupları tarafından gerçekleştirilen üst uç konumlandırma sistemi vardır.
 
APP kontrolü

İnternetin olduğu sürece dünyanın her yerinde, robot temizleyiciyi başlatmak, durdurmak, geri çağırmak.
 
Çoklu temizleme modları

Lilin'in daha önceki robot temizleyicilerinin çoğunda zigzag, otomatik, kenar temizleme, nokta temizleme modlarında farklı zemin tiplerini temizleyebilir.
Ancak X5S, INFRA-GYRO entegre yerelleştirme teknolojisini kullandıktan sonra zikzak temizleme yaparken daha iyi performans gösterir.

Su tankı
 
300 ml kapasiteli, toz kutusundaki büyük yerleşik su tankı, 150-200 m2 lik ıslak moppingi su doldurmadan tamamlar.

Çöp kovası

Kuru temizleme için değiştirilebilir toz kutusu.

Büyük LED Ekran

LED ekranıyla zamanı, çalışma durumunu, hata kodlarını, pil durumunu ve çalışma zamanını ayarlayabilirsiniz.

Günlük planlama sistemi

Uzaktan kumandayı yapılandırarak temizlik programlarını Pazartesiden Pazar'a kadar sürdürebilirsiniz. İstediğiniz gibi çalışır ve güç düşük olduğunda şarj eder.

Otomatik Şarj

Otomatik şarj istasyonunu hızlı bulabilir ve sadece üç saat içinde şarj edebilirsiniz.

Büyük su tankı ve büyük paspas

330 ml'lik en büyük su deposuna sahip olup 2 saatlik ıslak silme için yeterlidir. Süper mikro kumaş kumaş, ağır kirlerin temizlenmesi ve yıkanması kolaydır.

Anti-uçurum sensörleri, robotunuzu iyi korumak için

Yüksek hassasiyetli kızılötesi sensörler serisi ile adımlar 8 cm'den azsa çoğu robot temizleyicisi düşecek ancak 5 cm'den yüksek basamaklardan düşmeyecek.

Daha uzun çalışma süresi

Her şarjdan sonra 2600mAh lityum iyon pil paketi X5S'yi 2 saatten fazla süreyle desteklemektedir. Bazen halı yoksa 2 saatten fazla çalışabilir. Ancak, onu kurtarmak için yalnızca 3 saat şarj olur.